Jak odnaleźć zgubione ja? Podpowiadają gwiazdy w akcji Nationale Nederlanden

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa ubezpieczeniowa połączyła działania reklamowe z ciekawą akcją. W ramach niej znane osoby przypominają o tym, by w codziennej gonitwie pamiętać o swoich potrzebach oraz zdrowiu.

Gdy nasi domownicy i przełożeni dokładają nam do listy zadań kolejne wyzwania, łatwo jest wpaść w wir odhaczania kolejnych punktów. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty?

Każdy na swój sposób

Do akcji zaangażowano osoby znane z Internetu oraz telewizji: Marcina Prokopa, Darię Ładochę, Henryka Szosta oraz Aleksandrę Radomską, autorkę strony Mam Wątpliwość. Jakie są ich sprawdzone recepty na czas tylko dla siebie?

Prezenter telewizyjny, Marcin Prokop, zdradza, że jego główną bronią jest poczucie humoru, które chroni go przed trudnymi emocjami, pomaga rozładować stres, a dodatkowo realnie wpływa na całe ciało.

Miłośniczka zdrowego żywienia, Daria Ładocha, postawiła na aktywność fizyczną, dzięki której będzie miała więcej energii dla siebie, ale także dwóch swoich córek, które wciąż domagają się uwagi zapracowanej mamy.

Bieganie w terenie
(fot. Brian Erickson, źródło: unsplash.com)

Sport poleca także Henryk Szost, co jest wyborem niemal oczywistym w przypadku maratończyka. Biegacz poleca zwłaszcza biegi terenowe, w trakcie których – poza samym treningiem – możemy także podziwiać przyrodę wokół nas. Olimpijczyk zwraca również uwagę, że nie od razu Kraków zbudowano: codzienny spacer również wniesie sporo dobrego do naszego życia.

Aleksandra Radomska postanowiła się podzielić swoimi przemyśleniami w typowy dla siebie sposób, a więc za pośrednictwem swojego fanpage’a, w formie szczerego wideo:

Wielki Test Zdrowia

Na stronie poświęconej wyzwaniu odnaleźć można także test zdrowia, od którego uczestnicy akcji rekomendują rozpocząć swoje działania. Dzięki niemu można zobaczyć, w jakich aspektach najbardziej powinniśmy o siebie zadbać. Dodatkową gratką jest fakt, że za wypełniony test każdy otrzymuje 2-miesięczny dostęp do Portalu Dietetycznego. Na stronie znalazły się wskazówki dotyczące racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej. Wśród porad uwzględniono także specjalne potrzeby niektórych użytkowników, takie jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*